Amerika
Anasayfa > Amerika Uçak Bileti

Amerika Uçak Bileti

Özgürlükler ülkesi Amerika Birleşik Devletleri'ne ucuz uçak biletini nereden mi alabilirsiniz? Tabiki Rotaradar.com’dan. İstediğiniz varış noktasına uygun yüzlerce tarifeli havayolundan sizin için uygun uçak biletlerini sorgulayın ve en ucuzunu Rotaradar farkıyla alın. Amerikan rüyanız sadece lafta kalmasın.

50 eyaleti, doğusunda yer alan Atlas okyanusu ve batısında yer alan büyük okyanusu ile deniz aşırı bölgelerdeki adalarını da sayarsak dokuz milyon kilometre kareyi aşan topraklarıyla Amerika Birleşik Devletleri, düşlediğiniz her şeyi sizlere sunmak için bekliyor.

Amerika Birleşik Devletleri 2012 Birleşmiş Milletler Turizm Örgütü’nün açıklamasına göre Fransa’dan sonra dünyada en çok ziyaret edilen ikinci ülke konumundadır. Siz de bu ziyaretçilerden biri olmak istemez misiniz?

Başkent Washington D.C.’de Beyaz Sarayı, Pentagonu ziyaret edin. New York’un kalabalık ve renkli sokaklarında alışveriş yapın, Central Park’ta çimlere uzanıp kitap okumanın tadına varın. Broadway’a gidip bir müzikal seyretmekten de geri kalmayın. Hem belki şanslıysanız Cats’e veya Singing in the Rain’e bile bilet bulabilirsiniz. Liberty Adasındaki ‘’Bayan Amerika’’ olarak adlandırılan Özgürlük Heykeli de görenleri hala ilk günkü kadar etkilemeyi başarıyor.   

Hollywood’da uğrayıp ünlülerin yaşadığı malikaneleri görebilir ya da Universal stüdyolarını ziyaret edebilirsiniz. Çocuklarınızı Disneyland’a götürmeyi de ihmal etmeyin sakın. Eğer jazz müzik tutkunu iseniz New Orleans sizin için bir cennet sayılabilir. Miami sahillerinde yudumlarken şapkalı kokteylinizi siz hiç dert etmeyiniz nasıl döneceğinizi.

Roadtrip sevdalıları için baştan başa ülkeyi dolaşmak da mümkün tabi. Böylece kiralık arabanızla uçsuz bucaksız yolları fethederken, ıssız çölleri, içinizi tazeleyecek gölleri ya da aklınızda olmayan yepyeni yerleri keşfedebilirsiniz. Yolunuz Arizona tarafına düşerse, Büyük Kanyon ulusal parkını es geçmemelisiniz. Şayet Kanada sınırına kadar giderseniz orada sizi bekleyen Niagara Şelalesini görünce büyüleneceğinizi garanti edebiliriz.

Amerika’ya kadar gidip San Francisco’yu ziyaret etmemek olmaz. Birçok filme konu olmuş Goldan Gate Köprüsü neden sizin de hatıra fotoğraflarınızın en şık arka planı olmasın? Son olarak Güney Dakota’daki Rushmore Dağ Anıtına da bir uğrayıp,  Thomas Jefferson, George Washington, Theodore Roosevelt ve Abraham Lincoln’e de bir ‘Merhaba’ dersiniz artık dönmeden.

Topraklarında yaşayan pek çok göçmen sayesinde oldukça geniş yemek kültürüne sahip olan Amerika’da canınızın istediği her şeyi bulabilmeniz mümkün. Belli mi olur yeterince iyi bakınırsanız bir Türk restoranı bile bulabilirsiniz.

Bu rüya ülkede anlattığımız ve anlatamadığımız daha birçok şeyi dolu dolu yaşamak siz de istemez misiniz? En ucuz Amerika Birleşik Devletleri uçak biletini bulmak artık çok kolay. Rotaradar.com’da yüzlerce düşük maliyetli tarifeli havayolundan size en uygun fırsatları bulun, Amerika Birleşik Devletleri uçak biletinizi hemen alın!

GİDİLECEK TÜM ŞEHİRLER
GİDİLECEK TÜM ŞEHİRLER
Ucuz uçak biletleri | www.rotaradar.com ile yurtiçi & yurtdışı uçak biletlerini karşılaştırın
Copyright © Rotaradar Ltd 2015